Kino Skoczów

Miejskie Centrum Kultury „INTEGRATOR”, Teatr Elektryczny ul. Mickiewicza 3, 43-430 Skoczów

Miejskie Centrum Kultury „INTEGRATOR” – Teatr Elektryczny, to nowoczesne kino znajdujące się w miejscowości Skoczów przy ulicy Mickiewicza 3. Miejsce to jest przyjazne każdej grupie ludzi i oferuje wiele ciekawych usług.

Rezerwacja i sprzedaż biletów.

Sprzedaż biletów oraz ich rezerwacja możliwa jest na wiele sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z solidnie i szczegółowo przygotowanej strony internetowej. Dzięki możliwości rezerwacji online, każdy może zakupić bilet oraz opłacić go nie wychodząc z domu. Przed podjęciem decyzji o zakupie biletu można poznać pełny opis produkcji, jak również obejrzeć jego zwiastun. Wykonana rezerwacja, nie potwierdzona opłatą, kasuje się w ciągu 3 dni.

Repertuar kina INTEGRATOR – Teatr Elektryczny.

Kino INTEGRATOR oferuje wiele ciekawych propozycji, zarówno nowości filmowych, jak również popularne i znane filmy i animacje. Lista filmów aktualizowana jest na bieżąco, a bilet można zakupić chwilę przed seansem. W ofercie kina znajdują się filmy:

  • animowane,
  • historyczne,
  • edukacyjne
  • nowości kinowe,
  • adaptacje lektor szkolnych,
  • dokumentalne
  • i inne.

Repertuar wyświetlany jest na cały przyszły miesiąc wraz z opisem filmów, datami i godzinami seansów.

Seanse dla szkół i innych grup zorganizowanych.

Skoczowskie Kino umożliwia również zamówienie seansu specjalnie dla grup zorganizowanych, szkół czy przedszkoli. Istnieje możliwość wyświetlenia wszystkich wyżej wymienionych rodzajów seansów, a także dobranie ich do wieku odbiorców i charakteru wyjścia.

Kino oferuje wyświetlanie dodatkowych seansów filmowych na życzenie. Aby móc zamówić dodatkową projekcję musi być spełnionych kilka warunków, którymi są:

– minimalna ilość odbiorców: 50 osób,

– ustalona dokładana data i godzina seansu,

Kino oferuje wysokie rabaty cenowe, jak również zapewnia darmowy wstęp dla opiekunów grupy.

Miejskie Centrum Kultury „INTEGRATOR”,
Teatr Elektryczny ul. Mickiewicza 3,
43-430 Skoczów,
https://teatrelektryczny.pl/

Tagi: skoczów kino, kino elektryczne skoczów, kino skoczów repertuar