IMPORT Z CHIN

Jakie są koszty przywozu z Chin dużych przesyłek kontenerowych? Ładunki są coraz bardziej popularne, ponieważ handel jest coraz bardziej globalny, a import z Chin towarów jest normą. Firmy zastanawiają się, jak zmniejszyć koszty transportu dla towarów importowanych. Zachęcamy do śledzenia kosztów importu z Chin w kalkulatorze drobnicamorska.pl.

Kalkulator transportowy on-line został zaprojektowany dla każdego kto myśli o imporcie towarów z Chin, a następnie ich sprzedaż na Allegro. Dzięki temu narzędziu, klient może łatwo zobaczyć na własne oczy, obliczyć i zaplanować koszty importu z Chin.

Jeżeli ładunek nie zajmuje całej przestrzeni ładunkowej statku to poprzez konsolidację wielu pojedynczych elementów w jednym kontenerze można zmniejszyć koszty transportu z Chin i innych portów na całym świecie. Ten pomysł jest często wykorzystywany przez duże korporacje do transportu, na przykład próbki mniejszych partii uzupełnień ilościowych w umowie oraz firm, które np. Składa się z maszyny i części do zamawiania w różnych częściach świata. Drobnica jest to uzupełnienie do dostarczenia pełnych pojemników.
Przemysł i przedsiębiorstwa, które często korzystają z ładunkiem są:

Elektronika: (NTT Komputronik, SATEL) mysz, pendrive? S, aparaty, stacje dokujące, akcesoria do telefonów komórkowych, sprzętu fotograficznego, alarmy, itp

Tkaniny sezonowe (Cropp, Reserved) klapa

Zabawki

części samochodowe

i wiele innych